Tipy na fotbal - fotbalové zápasy

0 - 0 z 0
Strana 0 z 0

Tipy / Nápověda

  • Vytvořte tiket: v tabulce zápasů klikněte na vybrané tipy na fotbal (hodnota s procentuální pravděpodobností). Fotbalový zápas se přenese do aktivního tiketu ( - ikonka nad tabulkou). Tímto můžete tiket použít a vsadit ve své oblíbené sázkové kanceláři (Mujtiket.cz je partnerem sázkové kanceláře Tipsport, která nabízí mnoho sázkových příležitostí nejen na fotbal). Jako registrovaný uživatel máte možnost tiket uložit a sdílet s ostatními uživateli (inspirujte druhé a nenechte si své fotbalové tipy jen pro sebe). Tiket můžete samozřejmě uložit jen pro své potřeby.
  • Filtr zápasů: nastavte si datum, pravděpodobnost a hledané sázkové tipy s kurzy, které chcete zobrazit ve výsledné tabulce s fotbalovými zápasy (). Registrovaný uživatel má navíc možnost si vyfiltrovat své oblíbené fotbalové týmy a světové ligy. Detailní popis možností najdete v naší nápovědě.
  • Zobrazení sázkových tipů: pro výslednou tabulku s fotbalovými zápasy si zvolte své oblíbené sloupce (). Mezi naše nejoblíbenější tipy na sázení patří počet gólů v zápase (pravděpodobnost, že padne 3 a více gólů: +2.5). Tipy na fotbal nabízíme zcela zdarma.